SON DAKİKA
YOLLAR PARKE TAŞIYLA KAPLANIYOR

YOLLAR PARKE TAŞIYLA KAPLANIYOR

21 Ağustos 2017 - Pazartesi 11:38
Haliliye Belediyesi, ilçe genelinde sürdürdüğü kilitli beton parke çalışmaları kapsamında Ahmet Yesevi Mahallesinde 1 sokakta sona yaklaştı, 3 sokakta ise çalışmalarını tamamladı.

Haliliye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, vatandaşların yol ihtiyacını gidermek için çalışmalarını merkez ve kırsal mahallelerde hummalı şekilde sürdürüyor. Vatandaşların yollardan doğan mağduriyetleri yaşamaması için program dahilinde kilitli beton parke, stabilize ve bakım onarım ile yeni yol açma çalışmalarını devam ettiriyor.

Fen İşleri Müdürlüğü, çalışmaları kapsamında Ahmet Yesevi Mahallesinde 9840, 9841 ve 9843 numaralı sokaklarda başlattığı beton parke döşeme çalışmalarını tamamlayarak, yeni yolları vatandaşların hizmetine sundu. Ayrıca, 9821 Sokakta sürdürülen parke döşeme çalışmasının da, ekipler tarafından kısa sürede tamamlanması hedefleniyor.

 

Öte yandan, Haliliye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünce; Ahmet Yesevi Mahallesinde bugüne kadar toplam 25 ayrı sokakta da parke döşeme çalışması tamamlanmıştı.

Yorumunuz
İsminiz:


Yorumunuz:
Okuyucu Yorumları
Bu Kategorideki Diğer Haberler