SON DAKİKA
YAPI KREDİ BANKASIYLA PROMOSYON SÖZLEŞMESİ

YAPI KREDİ BANKASIYLA PROMOSYON SÖZLEŞMESİ

05 Nisan 2018 - Perşembe 10:05
Viranşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve müdürlüğe bağlı kurumlarda çalışan personellerin maaş ve diğer ödeme promosyonu ihalesini Yapı Kredi Bankası Viranşehir Şubesi kazandı.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve müdürlüğe bağlı kurum çalışanları Nisan ayı itibariyle maaş ve diğer ödemelerin Yapı Kredi Bankasından ödenecektir.

Viranşehir Belediyesi toplantı salonunda gerçekleştirilen sözleşme imzalama töreni sonunda bir konuşma yapan İlçe Kaymakamı Ömer Çimşit “Milli Eğitim camiamız öğretmenlerimiz her şeyin en iyisine layıktır. Biz kaymakamlık ve belediye olarak imkânlar dâhilinde elimizden geldiğince her zaman öğretmenlerimizin yanında yer almaya çalışıyoruz.  Bu gün itibariyle milli eğitim müdürlüğümüzün yapmış olduğu banka promosyon ihalesini Yapı Kredi Bankası Viranşehir Şubesi kazanmıştır.  Bundan sonra üç yıl süreyle boyunca milli eğitim personellerine Yapı Kredi Bankası hizmet verecektir. Yapı Kredi Bankamızdan personellerimize hizmetin en iyisini vermelerini temenni ediyoruz. Bunu da yapabileceklerine inanıyoruz. Bankamıza ve ilçe milli eğitim müdürlüğümüze hayırlı olsun diyoruz” Dedi.

Sonrasında açıklama yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Sinan Ateş “Müdürlüğümüz ve müdürlüğümüze bağlı kurumlarda çalışan yaklaşık 3 bin personel 2008 yılı Nisan ayı itibariyle maaşlarını ve diğer ödemelerini yapı kredi bankamızdan temin edecekler.  İyi bir sözleşme imzaladığımıza inanıyorum. Öğretmenlerimiz peşin olarak kişi başı 1650 TL promosyon ücreti alacaklar. İlçemizden giden öğretmenler geri ödeme yapmayacaklar.  İlçemize yeni gelen öğretmenler de kalan süre kadar promosyon ücreti alacaklar.  Normal havale ve EFT havaleleri gibi uygulamalar personellerimizin lehine olacak şekilde bir anlaşmaya varılmıştır. Personellerimiz çarşı merkezinde hizmet veren ATM lerin yanı sıra Yenişehir mahallesinde kurulacak ATM’den de hizmet alabileceklerdir.  Sözleşmenin bir örneği web sitemizde yayınlanacaktır. Bu vesileyle şuan dile getiremediğim diğer husus ve şartları da okuyabileceklerdir.  Desteklerinden ötürü İlçe Kaymakamımız Ömer Çimşit’e teşekkür etmek istiyorum”Diyerek sözü Yapı Kredi Bankası Viranşehir Şubesi Müdürü Cuma Uğur’a bıraktı.

 

Yapı Kredi Bankası Viranşehir Şubesi Müdürü Cuma Uğur “Mart aynı sonunda İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile yapmış olduğumuz Maaş ödeme ihalesi sonucunda maaş ödemesini bankamız kazanmıştır.  İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün yaklaşık 3 bin personeli  15 Mayıs 2018 ilk maaşlarını bankamızdan temin edeceklerdir. Çarşı Merkezinde hizmet veren ATM’mizin yanı sıra Yenişehir mahallesinde de bir ATM kuracağız. Bu vesileyle Yenişehir mahallesinde ikamet eden ilçe milli eğitim müdürlüğü çalışanlarına ve halkımıza hizmeti ayaklarına götürmüş olacağız. Her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyorum” şeklinde ifadeler kullandı.

 

Banka ile yapılan sözleşmeyi indirmek için tıklayınız!

 

03-04-201803-04-201803-04-201803-04-2018

Yorumunuz
İsminiz:


Yorumunuz:
Okuyucu Yorumları
ilhan bilgin
16.01.2019 13:27
yapıkıredi pıromosyonlarımızı nezaman verecek bilginiz var mı
Bu Kategorideki Diğer Haberler