SON DAKİKA
VİRANŞEHİR'DE 19 MAYIS COŞKUSU

VİRANŞEHİR'DE 19 MAYIS COŞKUSU

23 Mayıs 2018 - Çarşamba 16:41
19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı yurdun dört bir yanından olduğu gibi Viranşehir’de de coşkuyla kutlandı.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı yurdun dört bir yanından olduğu gibi Viranşehir’de de coşkuyla kutlandı. Sabah 09:30’da Viranşehir Gençlik Merkezinden gençlik yürüyüşü ile başlayan kutluma programı Viranşehir Hükümet Konağı tören alanında devam etti.Eline Türk Bayrağı alan Kaymakam Ömer Çimşit, gençlerle birlikte yürüyüşe katıldı.

 

Viranşehir Hükümet Konağı tören alanında son bulan yürüyüşün ardından Saygı duruşu ve okunan İstiklal Marşı okundu. Programda günün anlam ve önemi ile ilgili konuşmayı Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü İbrahim Halil İmamoğlu yaptı.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü bünyesinde dereceye girenlere ödüllüleri takdim edildi. Dereceye giren sporculara ödüllerini İlçe Kaymakam Ömer Çimşit, Cumhuriyet Başsavcı Vekili Ali Savaş Çubukçuoğlu, İlçe Emniyet Müdürü Aslan Kılıç, İlçe Jandarma Komutanı Ramazan Onur Can, Belediye Başkan Yardımcısı Mahmut Şık ve Hastane Başhekimi İlhan Erkan’ın elinden aldı.

 

Yorumunuz
İsminiz:


Yorumunuz:
Okuyucu Yorumları
Bu Kategorideki Diğer Haberler