SON DAKİKA
VİRANŞEHİR BELEDİYESİ’NDEN  KİTAP BAĞIŞI

VİRANŞEHİR BELEDİYESİ’NDEN KİTAP BAĞIŞI

09 Eylül 2018 - Pazar 00:27
kitap bağışı ile birlikte Fen Lisesi, ilçe Müftülüğü ve İlçe Halk Kütüphanesi’nin kitap eksikliği önemli ölçüde giderildi.
Viranşehir Belediyesi, Eğitimin her safhasına desteğini sürdürmeye devam ediyor. İlçe Eğitiminin kalkınmasına ve Öğrencilerin kişisel gelişimlerine katkıda bulunan Viranşehir Belediyesi, bu anlamda desteğine bir yenisini daha ekledi.
  Birbirinden farklı türden Toplam 18.000,00 TL bedelindeki 1259 Adet kitabı temin eden Viranşehir Belediyesi, Fen Lisesi’ne 704, İlçe Müftülüğü’ne 254 ve İlçe Halk Kütüphanesine ise 301 Adet kitap bağışlayarak teslim etti.
  Yapılan kitap bağışı ile birlikte Fen Lisesi, ilçe Müftülüğü ve İlçe Halk Kütüphanesi’nin kitap eksikliği önemli ölçüde giderildi.
  Konu ile ilgili olarak Belediye Başkan Vekili Ömer Çimşit;  “ Viranşehir Belediyesi’nin Sosyal Belediyecilik bilinciyle hareket ederek eğitimin her kademesine büyük destek sunduğunu, bağış yapılan yerlerdeki kitap eksikliğinin temin edilen kitaplarla giderildiğini ve desteğin bununla sınırlı kalmayıp devam edeceğini ” söyledi.

Bu Kategorideki Diğer Haberler