SON DAKİKA
EĞİTİM GÜCÜ SPOR KULÜBÜ VOLEYBOLDA ZİRVEDE

EĞİTİM GÜCÜ SPOR KULÜBÜ VOLEYBOLDA ZİRVEDE

15 Ağustos 2018 - Çarşamba 16:26
Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Kardeşlik ve Spor Turnuvaları kapsamında bayan/erkek plaj voleybolu turnuvaları gerçekleştirildi.

        Turnuvalara Viranşehir İlçe Milli Eğitim bünyesinde kurulun Viranşehir Eğitim Gücü Spor Kulübü damgasını vurdu. Turnuvalarda yeni kurulmuş olmasına rağmen Viranşehir Eğitim Gücü Spor Kulübü bayanlarda ve erkeklerde finale çıkmayı başardı. Finallerde bayanlar dalında turnuva şampiyonu olurken, erkekler ise turnuva ikinciliği elde etti.

         Viranşehir Eğitim Gücü Spor Kulübü, Viranşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde bu yılın başında İlçe Kaymakamı Ömer Çimşit’in desteği ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Sinan Ateş’in  öncülüğünde kuruldu. Kulüp bu yılın başında kurulmasına rağmen şuan futbol, voleybol, hentbol, basketbol, atletizm, boks ve jimnastik başta olmak üzere 11 ayrı branşta faaliyet göstermektedir. Hedefleri daha çok gence ulaşmak ve gençlere iyi bir sportif alt yapı oluşturarak, önlerini sportif açıdan açmak, gençliği kötü alışkanlıklardan uzaklaştırmak ve topluma ahlaklı bir nesil yetiştirme adına yardımcı olmaktır.

        Turnuvada elde edilen başarıdan sonra açıklamada bulunan Viranşehir Eğitim Gücü Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Süleyman Çelik, Turnuva sonrası kulüp başkanı aynı zamanda İlçe Milli Eğitim Müdürü Sinan Ateş’e ziyarete bulunduklarını sporcularla tek tek ilgilenerek kutladığını, başarılarının devamını dilediğini ve bundan sonra gereken maddi manevi şartları oluşturmak için gerekli çabanın gösterileceğini belirti.

        Ayrıca Çelik “Yapılan çalışmalarımızda maddi ve manevi desteklerinden dolayı Viranşehir Kaymakamımız Ömer Çimşit’e ve Kulüp Başkanımız Viranşehir İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sinan Ateş’e şükranlarımızı sunuyoruz. Büyük başarının mimarları plaj voleybolu antrenörlerimiz Feride Akmeşe, Berat Araz ve sporcularımız Rahime Erdoğan, Faike Öztürk, Abdullah Sökmen ve Halil Seyrek’i kutluyor başarılarının devamını diliyoruz.” Dedi.

 

15-08-201815-08-201815-08-201815-08-201815-08-201815-08-201815-08-2018

 

Bu Kategorideki Diğer Haberler